Tes Alex

(0)
[3] κοινοποίηση
διανυκτέρευση από Κλείσιμο ✖
Επισκέπτες
Ενήλικες
Παιδιά
2-12 ετών
Βρέφη
κάτω των 2 ετών
Διαθεσιμότητα
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
Тест Алех е луксузен хотел на плоштадот во Струга.

Нашата единствена локација, во центарот на градот е идеална за вашите гости да пристигнат едноставно и лесно. Без разлика дали планирате интимна вечера со најблиските или голема, свечена свадбена прослава за сите ваши пријатели, ние ќе овозможиме да се реализира вашата желба.Нашиот тим од искусни готвачи, подготвуваат вкусни кулинарски специјалитети по ваш вкус. Просторот што го нудиме е високо флексибилен и технички опремен со најсовремена и модерна технологија.μετάφραση της περιγραφής σε
Δείτε περισσότερα Δείτε λιγότερα
Λεπτομέρειες καταλύματος
Το κατάλυμα διαχειρίζεται από:Ιδιώτη
αριθ. αναφ:HZZ0001
Τοποθεσία:Struga, North Macedonia
Είδος:Hotel
Δείτε περισσότερα Δείτε λιγότερα
Εξοπλισμός και εγκαταστάσεις
Καφέ
Καφέ
Κήπος
Κήπος
Εστιατόριο
Εστιατόριο
Wi-Fi δωρεάν στο κατάλυμα
Wi-Fi δωρεάν στο κατάλυμα
Πισίνα
Πισίνα
Παιδότοπος
Παιδότοπος
Ασανσέρ
Ασανσέρ
Δωρεάν στάθμευσης στο συγκρότημα
Δωρεάν στάθμευσης στο συγκρότημα
BBQ
BBQ
Μπαρ
Μπαρ
SPA
SPA
Wi-Fi επί πληρωμή
Wi-Fi επί πληρωμή
Πάρκινγκ επί πληρωμή
Πάρκινγκ επί πληρωμή
Δείτε περισσότερα Δείτε λιγότερα
Κανόνες διαμονής
Άφιξη από
Άφιξη από:14:00
Αναχώρηση μέχρι
Αναχώρηση μέχρι:12:00
Κοντά
Φαρμακείο
Φαρμακείο
Κατάστημα τροφίμων
Κατάστημα τροφίμων
Παραλία στα 100μ
Παραλία στα 100μ
Δείτε περισσότερα Δείτε λιγότερα
ΚΡΙΤΙΚΕΣ
Δεν υπάρχουν κριτικές για αυτό το κατάλυμα